Hizmet Sozlesmesi

Hosting-Tasarım-Tescil Satış Sözleşmesi / Genel Şartlar.

1) Serverimizde mp3, crack, warez,toplist,adult,porno içerikli siteler barındırılamaz.

2.) Telif ve lisans haklarına muhalif program ve içerik yayınlanamaz.

3.) Mail server ve email hesabı kullanılarak, spam mail ve mailbomb gönderilemez.

4.) Listelenen fiyatlarımız, satın aldığınız zaman sınırında geçerlidir. Günün şartlarına göre sonradan yapılabilecek değişikliklerden müşterilerimiz etkilenmez.

5.)Tescil edilen domain adı ve tescilde belirtilen ad soyad ve firma adı tescil kurallarına göre daha sonra değiştrilemez. Lütfen tekrar kontrol ediniz.

6.) Satın aldığınız hosting, 20 gün geri ödeme garantilidir. 20 Günden sonra iptali istenen hosting hizmetinde ücret iadesi yapılmaz.

7.) Web sitesinin içeriğinden, teknik ve hukuki olarak müşteri sorumludur.

8.) web hosting hizmetinde dns tanımlama ve kurulum ücreti ayrıca alınmamaktadır.

9.) Tescil ettirdiğiniz domain, tescil süresi bittiğinde, yeni tescil ücretini ödediğiniz müddetçe size aittir. Tescil takibi bizde olsa bile, istediğiniz hosting servere yönlendirilmesini isteyebilirsiniz. Transferini isteyebilirsiniz. Tescil bitiş tarihi yaklaştığında sizlere eposta ve/ veya sms yoluyla mesaj gönderilecektir. Belirtilen zamanda tescil ücreti yatıramadığınızda tescil uzatması sorumluluğu size aittir.

10.) sadece hosting ve tescil hizmeti alanların, tasarım ve site güncelleme işlemleri kendilerine aitttir.

11.) Email hesaplarının tanımlanması, şifrelenmesi, şifre değişimi, e-mail iptali gibi işlemlerin nasıl yapılacağı, http://www.hizmetofisi.com/destek/ "Teknik Destek" linkinde anlatılmıştır. Bu işlemler müşterinin takibinde ve sorumluluğundadır.

12.) Teknik destek olarak, ftp web site alanının ve email hesaplarının sorunsuz ve kesintisiz, kaliteli çalışmasından sorumluyuz. Bu konuların dışında teknik destek verilmeyecektir.

13.) Teknik destek ekibimiz, sizlerden internet yoluyla gelen istek, talep ve arıza bildirimini en geç 12 saat içerisinde cevaplayacaktır. Her türlü talepler servisimize, iletişim formu aracılığıyle iletilmelidir.

14.) Hosting bitiş tarihinizden 10 gün önce sizlere yeni dönem için ödeme tebligatı yapılacaktır. Bitiş tarihini 7 gün geçmesine rağmen, ödemesi yapılmayan hostingler,sistemden kapatılacaktır.Ödeme zamanında yapıldığında sözleşme uzamış olur.

15.) Ödemeler TL yapılacaksa, Garantibank Günlük usd satış kuru geçerlidir.

16.) Ödeme yapılıncaya kadar, hizmeti başlatmama/durdurma hakkımız saklıdır.

17.) Müşteriye verilen ftp ve email control panel şifresinin güvenliğinden tamamen müşteri sorumludur.Herhangi bir ortamda çalındığı/kaybedildiği iletilirse değiştrebiliriz.

18.) Tarafımızdan yapılan tasarımlar CD olarak müşteriye verilecektir. Tasarım ve databasenizin güvenli bir şekilde periyodik olarak yedeklenmesi,saklanması müşteriye aittir.

19.) Tahsilatın, belirtilen sürede yapılamaması halinde, web sitesi yayını ve e-posta hizmeti durdurulur.

20.) Sipariş formunda belirtilen eposta adresiniz, tebligat adresi olarak kabul edilir.

21.) Hosting hizmeti alan kişi veya firma nın e-mail hesabı kurma ve site güncelleme /yayınlama teknik bilgisine sahip olduğu , bu konuda deneyimli persosneli veya teknik danışmanı olduğu kabul edilir. Bu konularda müşteriye eğitim verilmez.

22.) Hizmet sağlayıcı tarafından müşteriye sunulan hosting alanına belirtilen 1(adet) domain dns tanımlaması yapılır. Bu domain adının değiştrilmesi istenemez, bu alan bir başkasına satılamaz, kiralanamaz. Birbaşkasının kullanımına sunulamaz.

23.) Müşteri hosting hizmeti alırken, serverimizdeki hosting sistemi, mail sistemini, programları aynen kabul etmiş sayılır. Kendi istek ve ihtiyacına göre program kurulumu talep edemez.

24.) Hizmet sağlayıcının müşteriye sunduğu hosting hizmetinde, Turk Telekom hatlarında, uydu ve haberleş me, network sistemlerinde olabilecek geçici arızalardan dolayı, sisteminin kesintiye uğramasından, hizmet sağlayıcı sorumlu tutulamaz. Hiçbir hak, tazminat talep edemez.

25.) Hizmet sağlayıcı, 30 gün önceden e-mail aracılığıyle tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait hizmetin süre ve şartlarını, verilen hizmetin bedelini ya da verilen hizmetleri tek taraflı olarak değiştrebilir veya bu hizmetlere son verebilir. Müşteri yeni şartları kabul etmediği taktirde, servis sağlayıcıya bildirimde bulunarak bu sözleşmeyi sona erdirebilir. Hostingini ve domainini transfer edebilir.

26.) Sözleşme, belirtilen hosting alanı büyüklüğü ve pop3 email sayısıyla sınırlıdır. İlave talepi olduğunda, ek bedel tahsil edilir, ilave sözleşme yapılır.

27.) Bu sözleşme, bedeli ödenmiş tarih dönemi için geçerlidir. Yeni dönem için hizmet bedelinin ödenmesiyle uzamış olacaktır.

28.) Bu sözleşme şartlarında olabilecek hertürlü anlaşmazlıklarda Bursa Mahkeme ve icra dairelerinin yetkili olacağını taraflar kabul ederler.

29.) Uluslararası .com .net .com domain tescillerinde, http://www.icann.org adresindeki şartlar ve kurallar geçerlidir. Müşteri tescil hizmeti alırken bu şartları kabul etmiş sayılır.

30.) Yurt içi tescillerde ODTU DNS Yönetimi kuralları geçerlidir.

Powered by WHMCompleteSolution